Recept na pečený čaj?

Jednoduchý recept na přípravu pečeného čaje?

Jak si doma vyrobit pečený čaj? Jednoduše - kupte si naše malé nebo velké balení lahodného pečeného čaje, který Vám nabízíme v 18-ti příchutích a jednoduše jej vyklopte do skleničky nebo hrníčku a přelijte horkou vodou.

Pečený čaj NOTEA

Jakou příchuť pečeného čaje si nejlépe vyrobíte?

Pečený čaj plný ovoce si můžete doma vyrobit v jakékoliv variaňtě, nebojte se ani experimentovat a kombinovat příchutě, jako je třeba višeň a malina, jahoda a ananas, jablko a hruška, jednoduše je vyklopte do skleničky nebo hrníčku a přelijte horkou vodou.

Jaké použít ovoce do pečeného čaje?

Nevíte z jakého ovoce vyrobit Váš oblíbený pečený čaj? Rada je jednoduchá, použijte ovoce, které máte rádi.

Jak dlouho trvá výroba pečeného čaje?

Pokud si zakoupíte náš pečený čaj - výroba je velice rychlá a jednoduchá, stačí uvařit vodu,obvsah zakoupené skleničky umístit do hrnečku či skleničky a přelít horkou vodou.

Originální dárek a překvapení pro Vaše návštěvy a přátele - pečený čaj

Pečeným čajem uděláte překvapením Vašim známým a přátelům - ať již přijedou k Vám na návštěvu, nebo jim chcete dát jen netradiční dárek - pečeným čajem nic nezkazíte, milují jej nejen děti, ale také dospělí.

Co potřebujete na výrobu?

Pečený čaj

Pečený čaj NOTEA

Rychlovarná konvice

Pečený čaj NOTEA

Sklenička / hrneček

Pečený čaj NOTEA

(c) 2012 - peceny-caj-ovocny.cz www.peceny-caj-ovocny.cz, Ratanový nábytek, postele, sedací soupravy, MikroS - Webové prezentace na míru, Autopůjčovna Hořice, www.logicky.cz, www.halcity.cz, www.cenokat.cz