Pečený čaj pro restaurace

Nabízíme Vám kompletní nabídku pečených čajů NOTEA, pro Vaši restauraci,... Nabídněte Vašim zákazníkům a návštěvníkům něco nového, netradičního a originálního. Buď jako nednoporcový nápoj, který podáváte buď jako hotový čaj plný extra velkých kousků ovoce, nebo jen teplou vodu a skleničku s čajem, který si může zákazník připravit sám. U ledových čajů je možné podávat pouze skleničku se lžičkou a ledový čaj. Vaši zákazníci si tak mohou čaj nalít a vychutnat sami a přesvědčit se o extra velkých kouskách plně jedlého ovoce. Pečené čaje můžete také s úspěchem přidávat do ovocných pohárů - studených, nebo horkých, pudinků,...

Máte zájem nabízet pečené čaje?

Máte-li zájem nabízet i ve Vaší restauraci pečené či ledové čaje, kontaktujte nás a zašleme Vám nabídku spolu se vzorkem čajů. Dodávky čajů Vám zajistíme po celé ČR prostřednictvím přepravní společnosti.

Varianty pečených čajů

Pečený ovocný čaj - jednoporcový Jednoporcový ovocný čaj s cukrem (malé balení - 55ml). V navídce 18 příchutí.

Pečený ovocný čaj - jednoporcový s alkoholem Jednoporcový ovocný čaj s alkoholem (malé balení - 55ml). V navídce 8 příchutí.
Pečený ovocný čaj - jednoporcový Ovocný čaj s cukrem bez alkoholu (velké balení - 430ml) - 8 - 10 porcí čajů. V navídce 18 příchutí.

Pečený ovocný čaj - jednoporcový Ovocný čaj s fruktózou bez alkoholu (velké balení - 430ml) - 8 - 10 porcí čajů. V navídce 18 příchutí.

Pečený ovocný čaj - jednoporcový Ovocný čaj s alkoholem (velké balení - 430ml) - 8 - 10 porcí čajů. V navídce 8 příchutí.

Pečený ovocný čaj - jednoporcový Ledový čaj ovocný nápoj bez akloholu (220 ml) - hotový nápoj možné podávat jako ledový nebo horký nápoj. V navídce 7 příchutí.

Pečený ovocný čaj - jednoporcový Ledový čaj ovocný nápoj s akloholem (220 ml) - hotový nápoj možné podávat jako ledový nebo horký nápoj. V navídce 7 příchutí.

Pečený ovocný čaj - jednoporcový Ledový čaj ovocný nápoj bez alkoholu (340 ml) - hotový nápoj nejlépe podávejte jako ledový nápoj plný vitamínů a opravdu velkých kousků ovoce. V navídce 7 příchutí.

(c) 2012 - peceny-caj-ovocny.cz www.peceny-caj-ovocny.cz, Ratanový nábytek, postele, sedací soupravy, MikroS - Webové prezentace na míru, Autopůjčovna Hořice, www.logicky.cz, www.halcity.cz, www.cenokat.cz