Pečený čaj jako dárek

Nabízíme Vám kompletní nabídku pečených čajů NOTEA, pro Vaše obchody. Nabídněte Vašim zákazníkům a návštěvníkům něco nového, netradičního a originálního. Nabídněte jim je ve formě dárkové kazety, která obsahuje 6 kusů pečených čajů (náhodně namixovaných 6 příchutí) + balení sušenek - vhodné jako dárek pro maminky, tetičky, babičky,... nebo ve formě tripl baleních (s alkoholem nebo bez alkoholu) a zvyšte tak Vaše marže a získejte spokojeného zákazníka, který se Vám bude vracet. Do Vaší nabídky můžete také zahrnout jednoporcové i velké balení pečených čajů, případně ledové varianty. Nabídka je opravu pestrá a zahrnuje celkem 18 příchutí a variant s cukre, s fruktózou nebo varianty s alkoholem.

Máte zájem nabízet pečené čaje?

Máte-li zájem nabízet i ve Vašem obchodě nebo e-shopu, kontaktujte nás a zašleme Vám nabídku spolu se vzorkem čajů. Dodávky čajů Vám zajistíme po celé ČR prostřednictvím přepravní společnosti.

Varianty pečených čajů

Pečený ovocný čaj - jednoporcový Jednoporcový ovocný čaj s cukrem (malé balení - 55ml). V navídce 18 příchutí.

Pečený ovocný čaj - jednoporcový s alkoholem Jednoporcový ovocný čaj s alkoholem (malé balení - 55ml). V navídce 8 příchutí.
Pečený ovocný čaj - jednoporcový Ovocný čaj s cukrem bez alkoholu (velké balení - 430ml) - 8 - 10 porcí čajů. V navídce 18 příchutí.

Pečený ovocný čaj - jednoporcový Ovocný čaj s fruktózou bez alkoholu (velké balení - 430ml) - 8 - 10 porcí čajů. V navídce 18 příchutí.

Pečený ovocný čaj - jednoporcový Ovocný čaj s alkoholem (velké balení - 430ml) - 8 - 10 porcí čajů. V navídce 8 příchutí.

Pečený ovocný čaj - jednoporcový Ledový čaj ovocný nápoj bez akloholu (220 ml) - hotový nápoj možné podávat jako ledový nebo horký nápoj. V navídce 7 příchutí.

Pečený ovocný čaj - jednoporcový Ledový čaj ovocný nápoj s akloholem (220 ml) - hotový nápoj možné podávat jako ledový nebo horký nápoj. V navídce 7 příchutí.

Pečený ovocný čaj - jednoporcový Ledový čaj ovocný nápoj bez alkoholu (340 ml) - hotový nápoj nejlépe podávejte jako ledový nápoj plný vitamínů a opravdu velkých kousků ovoce. V navídce 7 příchutí.

(c) 2012 - peceny-caj-ovocny.cz www.peceny-caj-ovocny.cz, Ratanový nábytek, postele, sedací soupravy, MikroS - Webové prezentace na míru, Autopůjčovna Hořice, www.logicky.cz, www.halcity.cz, www.cenokat.cz